Отворено лизгалиштето во СЦ Борис Трајковски

boris-trajkovski-lizgalishte-ice-rink-skopje-1200px

Од Спортскиот центар „Борис Трајковски“ информираат дека од утре (петок) започнува со работа лизгалиштето.

Прочитај повеќе: Отворено лизгалиштето во СЦ Борис Трајковски

Вратите за рекреативно лизгање ќе бидат отворени секој ден, од 9 часот наутро, па се до 23 часот.

За сите информации редовно посетувајте ја нашата ФБ страна, на која ќе бидат објавувани сите евентуални промени и распореди, а за останати прашања и резервации контактирајте не на нашиот телефонски број 076/361-185. Ве очекуваме да не посетите и заедно да излизгаме уште една успешна сезона на мраз! – се вели во информацијата од спортскиот центар.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Reddit
VK